Partnerzy serwisu

Partnerzy serwisu BliskiLekarz.pl
KtoMaLek.pl

KtoMaLek.pl

Serwis KtoMaLek.pl jest serwisem prospołecznym, którego misją jest wspomaganie społeczeństwa, w tym społeczeństwa nazywanego umownie 60+.

Serwis dedykowany jest szczególnie ludziom (pacjentom) schorowanym, samotnym, opuszczonym przez najbliższych, unieruchomionym z powodu inwalidztwa, osobom 60+. Dla takich osób komputer staje się nowym oknem na świat, przeciwdziałającym cyfrowemu wykluczeniu.

Do głównych zadań Serwisu należy:
  • Pomoc w zdalnym poszukiwaniu aptek posiadających potrzebne leki.
  • Możliwość zdalnej rezerwacji leków w wybranej aptece i odbiór o ustalonej godzinie.

Złota Wstążka

Złota Wstążka

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" wraz z partnerami:

  • Organizacją Childhood Cancer International Europe,
  • Fundacją Ronalda McDonalda, Fundacją DKMS
  • Polską Koalicją Pacjentów Onkologicznych

Prowadzi społeczną kampanię edukacyjną Złota Wstążka. Wrzesień to światowy miesiąc świadomości nowotworów dziecięcych. A ich międzynarodowym symbolem jest właśnie złota wstążka.


Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"

Fundacja pomaga małym pacjentom wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej – Przylądek Nadziei. Szpital ten powstał z inicjatywy naszej fundacji i dziś stanowi największy w Polsce dziecięcy ośrodek przeszczepowy. Fundacja może wspomagać ten nowoczesny szpital dzięki pomocy darczyńców oraz wolontariuszy. Przede wszystkim pokrywa koszty nierefundowanych leków i rehabilitacji oraz finansuje zakup sprzętu medycznego dla dzieci.


Przylądek Nadziei

Przylądek Nadziei

Klinika Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu

Przylądek Nadziei to Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. Szpital powstał z inicjatywy Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" i dziś stanowi największy w Polsce dziecięcy ośrodek przeszczepowy. Lekarze oraz pielęgniarki każdego roku walczą tu o życie 2 tysięcy dzieci przyjeżdżających do Wrocławia na leczenie z całego kraju.


Zainteresowany współpracą ?

Jeśli prowadzicie Państwo serwis o charakterze zbliżonym do serwisu BliskiLekarz.pl i Jesteście zainteresowani współpracą lub reklamą swoich produktów i usług zapraszamy do kontaktu z naszym BOK.