Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to dziedzina medycyny, która zajmuje się poprawą wyglądu ciała i twarzy za pomocą różnych procedur, które są nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne. Celem medycyny estetycznej jest poprawa wyglądu pacjenta, zwiększenie jego samooceny oraz polepszenie jakości życia.


Dlaczego wolumetria twarzy to dobre rozwiązanie?
Dlaczego wolumetria twarzy to dobre rozwiązanie?

Wolumetria twarzy to nowoczesna metoda medycyny estetycznej polegająca na przywróceniu prawidłowej objętości tkanek oraz modelowaniu rysów twarzy za pomocą wypełniaczy. Dzięki precyzyjnemu działaniu pozwala ona osiągnąć bardzo naturalne efekty odmładzające.

Kategoria: Medycyna estetyczna Dodany: 2023-08-08
Odsłon: 217

Do kogo się udać na zabieg powiększania ust?
Do kogo się udać na zabieg powiększania ust?

W zależności od wybranego rodzaju powiększania ust zabieg może być wykonany w gabinecie lekarskim, klinice, a nawet w zaciszu własnego domu. Na przykład, wypełniacze skórne mogą być podawane przez wykwalifikowanego pracownika medycznego w warunkach biurowych, podczas gdy produkty do powiększania ust można kupić online lub w sklepach.

Kategoria: Medycyna estetyczna Dodany: 2023-03-01
Odsłon: 574

Poznaj metody powiększania ust
Poznaj metody powiększania ust

Powiększanie ust jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Istnieje wiele metod powiększania ust, które mogą pomóc Ci w osiągnięciu pożądanego wyglądu.

Kategoria: Medycyna estetyczna Dodany: 2023-02-28
Odsłon: 382

Kiedy należy wykonać korektę nosa?
Kiedy należy wykonać korektę nosa?

Korekta nosa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Kiedy warto, a kiedy trzeba ją wykonać? Nikt nie wie tego z całkowitą pewnością. Właśnie dlatego spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie w tym krótkim artykule.

Kategoria: Medycyna estetyczna Dodany: 2023-02-27
Odsłon: 192